Kurumsal

Abir Kağıtçılık

Hakkımızda

   İstanbul'da Kağıt sektöründeki 22 yıllık tecrübemiz ile, Akdeniz Bölgesinde "Abir Kağıtçılık Matbaa Malzemeleri ve  Dijital Kağıt Ürünleri "şemsiyesi altında vücut bulmuş olan firmamız 2011 yılı itibariyle Antalya'da aktif ticari hayatına başlamıştır.

    Öncelikli İlkemiz müşteri memnuniyeti,   "Saygı,Güven ve Dürüstlük"anlayışımızla sizlere hizmet vermekteyiz.Kalitemizden ödün vermeden, yurt içi ve yurt dışında da sektörümüzde öncü kuruluş olmak hedefiyle hareket etmekteyiz.

      Kaliteli ürün anlayışımızla Sektörün önde gelen  Bayiliğini yaptığımız firmalar  (SunChemical Mürekkepleri,Türkoğlu Kağıt, Doğan Zarf,Frimpeks Kimya Etiket ,Simge Antalis Kağıt,Aras Grup Ege Kağıt,Sedef Kağıt,Demir Chemical ,Repro & Print) ile çalışmaktayız.

   Genç,dinamik ve çalışkan ekibimizle,sektörümüzdeki kuruluşların ( Matbaa,Ambalaj,Kırtasiye,Fotoğrafçı,Copy Center,Ozalit ve Dijital)   her daim temin edeceği kaliteli ürün ve güçlü  stoklarımızla hizmet vermekteyiz.                                              

                                                                      

                                                                   *** VİZYONUMUZ***
      Öncelikli İlkemiz  "Saygı,Güven ve Dürüstlük"anlayışımızla Kalitemizden ödün vermeden, yurt içi ve yurt dışında da sektörümüzde öncü kuruluş olmak hedefiyle hareket etmektir.


                                                                    ***MİSYONUMUZ***

       Genç,dinamik ve çalışkan ekibimizle,sektörümüzdeki kuruluşlara  temin edecekleri kaliteli ürün ve              güçlü  stoklarımız ile  hizmet vermektir.Prensibimiz ; Siz değerli müşterilerimizin  memnuniyetidir.


Abir Kağıtçılık